Nokta duşakabin ankara

Anasayfa


     Gold Profil Teknesiz Cam Duşakabin

   
Üretici : Nokta Duşakabin
Ürün Özellikleri
İki duvar arası 1 Sabit 1 Hareketli Panlel, Gold (sarı) Profil çerçeveli, Lüks Camlı Duşakabin
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Teknik Özellikler:

  • Cam Kalınlığı 6 mm 
  • Profil Rengi: Gold (sarı) Profil 
  • Panel Açılımı: 1 Sabit 1 Sürgülü
  • Cam:Desenli
  • Yükseklik Ölçüsü : 180 cm 
Tenesiz Duşakabinler, Zemin üzerine kutu profil konularak, duşakabin panelleri kutu profilin üzerine monte edilmektedir. Duşakabin yükseklik ölçüsü,profil rengi ve cam deseni gibi ekstra taleplerinizi, müşteri hizmetlerimize iletebilir talebinize göre özel ölçü duşakabin siparişi verebilirsiniz.

Ürünlerimiz 1 yıl montaj garantili ve 5 yıl parça temini garantilidir. Montaj ve nakliye hizmeti,Ankara yenimahalle ve cıvarı olan ilçelerde verilmektedir.

Teknik Özellikler: Cam Kalınlığı 6 mm  Profil Rengi: Bayaz Profil  Panel Açılımı: 2 Sabit 2 Sürgülü Cam:Füme  Yükseklik Ölçüsü : 180 cm  Tenesiz Duşakabinler, Zemin üzerine kutu profil konularak, duşakabin panelleri kutu profilin üzerine monte edilmektedir. Duşakabin yükseklik ölçüsü,profil rengi ve cam deseni gibi ekstra taleplerinizi, müşteri hizmetlerimize iletebilir talebinize göre özel ölçü duşakabin siparişi verebilirsiniz.  Ürünlerimiz 1 yıl montaj garantili ve 5 yıl parça temini garantilidir. Montaj ve nakliye hizmeti, Ankara yenimahalle ve cıvarı olan ilçelerde verilmektedir.

Gold Profil Teknesiz Cam Duşakabin
 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj