Nokta duşakabin ankara
Teknesiz Yerden Duşakabin Modelleri

Zemine sıfır Yerden Veya bir çıkıntı set üzerine Cam ve Mika Teknesiz duşakabin imalatı yapmaktayız. Her banyo ölçüsüne uygun istenilen modelde üretim yapan firmamız Ankara Yenimahalle ve civarında ücretsiz nakliye ve montaj hizmeti de sunmaktadır. Ölçü alımı ve fiyatlandırma için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.  İnternet sitemizde yapmış olduğumuz uygulamaların görsellerini ve ürün detaylarını inceleyip banyonuzun resmini göndererek kısa sürede de fiyat teklifi alabilirsiniz.

İki Duvar arası teknesiz cam duşakabin

Teknesiz Duşakabinin Kullanmanın Avantajı Var mıdır?

Teknesiz duşakabin kullanmak isteyenler genellikle sakıncalımıdır diye düşünürler! Teknesiz kabin zamanla alt kata su sızdırır mı? Kabin dışına su kaçırır mı gibi çeşitli yersiz endişeler taşımaktadır. Su giderinizde problem yoksa, duş alanının meili akarı varsa alt kata su kaçırma gibi hiçbir problem yaşamazsınız. Meil akıntı problemi var ve su bir yerde birikip kalıyorsa bu durum zamanla fayans aralarındaki derzleri eritir ve alt kata su kaçırabilir.  Bir su terazisi ile bunu kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Gider yerinin süzgeç veya kanal olması duş teknesinin giderinden daha büyük ve tıkanma olasılığı daha az olacağından çok daha rahat kullanım elde edebilirsiniz.

Teknesiz duşakabinin en büyük avantajı ise ekonomik bütçelere çok daha kaliteli bir ürün satın almanıza imkan sunar. Duş teknesine ödeyeceğiniz ücreti ödemez ve ekonomik fiyatlara duşakabin sahibi olmuş olursunuz. Ayrıca banyonuzun ölçülerine göre duş teknesi bulamasanız da teknesiz her ölçü ve modelde duşakabin yaptırabilirsiniz. Konuyu fazlaca uzatmamak için ilk akla gelenlere cevap vermek istedim. Genellikle kullanıcıların merak ettikleri hususlar bunlardır.

Oval Teknesiz Cam Duşakabin

Teknesiz Cam Duşakabin Modelleri Ve Ölçüleri

Kara, Oval, Dikdörtgen Ve Düz Modellerde üretilen teknesiz duşakabinler’de Yükseklik standart ölçüleri 180 cm dir. Cam Duşakabinlerde standart yükseklik dışında 220 cm yüksekliğe kadar özel ölçüde talepte bulunabilirsiniz.  Genişlik ölçüleri banyonuza göre istenilen ölçülerde üretilmektedir. Standart bulunan ölçü aralıkları 80x80 H180 cm 90x90 H180 cm ve 100x100 h180 cm ölçülerdir. Diğer ölçüler Özel olarak talep üzerine üretilmektedir. Satışını Yapmış Olduğumuz Cam Kabinler yerli camdır. Camlarda kullanılan profil çerçeveler paslanmaz alüminyumdur. Cam Duşakabinler şeffaf camlı ve desenli camlı olarak üretilmektedir. İnternet sitemizden cam desenlerini inceleyebilir veya müşteri temsilcimizden desen katalogu talep edebilirsiniz.

Teknesiz Kare Cam Duşakabin

Teknesiz Dikdörtgen Cam Duşakabin

Teknesiz Mika Duşakabinler

Ekonomik fiyatlara çözüm arayanlar için, Mika diğer adıyla polistren (SERT PLASTİK) Duşakabin imalatı da yapmaktayız. Her Banyo ölçüsüne uygun istenilen her ölçüde üretim yaptığımız ürünler Beyaz boyalı alüminyum ve Krom renkli alüminyum olarak 2 farklı renkte üretilmektedir. Paslanmaz özellikte olan Krom renkli ürünlerimiz en çok talep gören ürünler olmaktadır. İnternet sitemizde yapmış olduğumuz uygulamalar ve detaylar hakkında geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

Oval teknesiz yunus desenli mika duşakabin

Krom profil teknesiz kare mika camlı duşakabin

Teknesiz Duşakabin Modelleri Hakkında sormak istediğiniz tüm sorularınız için 0312 395 51 01 den müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz. Firmamız Yenimahalle ivedik organize sanayi bölgesinde bulunan firmamız, Altındağ, ÇankayaGölbaşıKeçiörenMamakPursaklar, Sincan ve Yenimahalle ilçelerine Ücretsiz Nakliye Ve Montaj Hizmeti vermektedir.

  
294 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın